JVD HT074.2

Styl
nástěnné
Rádiem řízené

• , zakoupeno v EVTERINKA.CZ

• Rychlé dodání zboží.Výborný stav. Maximální spokojenost.
    • O ničem nevím.

Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• lehké, hezké
    • mohli by být tiší

jsem spokojen

• , zakoupeno v Koupim-hodinky.cz

• Krásný designové kousek!
    • čas na nich poznám orientačně, ale to je můj problém:-)

jsem spokojená a všem hodiny doporučuji, na bílé zdi vypadají moc pěkně

analogové
Styl
nástěnné
Rádiem řízené

Pánské hodinky JVD. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě. JVD nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému poškození strojku, poťažmo celých hodinek. Snažte se je tedy před zvýšenou vlhkostí , vodou a sněhem chránit.Stejně jako vše ostatní, i hodinky vyžadují občasnou péči. Neuškodí jim občasné povrchové čištění v podobě odstranění prachu a jiných drobných nečistot. Ty pak ve spojení s lidským potem vytvářejí nepříjemný maz, který nepůsobí nejlépe.

• , zakoupeno v EVTERINKA.CZ

• Rychlé dodání zboží.Výborný stav. Maximální spokojenost.
    • O ničem nevím.

Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• lehké, hezké
    • mohli by být tiší

jsem spokojen

• , zakoupeno v Koupim-hodinky.cz

• Krásný designové kousek!
    • čas na nich poznám orientačně, ale to je můj problém:-)

jsem spokojená a všem hodiny doporučuji, na bílé zdi vypadají moc pěkně