AMS 9463

Nástěnné, stolní a podlahové hodiny AMS jsou spojením elegance a precizní německé kvality. Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny již více jak 100 let v německém...
1 860 Kč
Doporučená nabídka Hodinářství.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby64 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma95 % • 4 223 recenzíDalší informace

Kyvadlové
Umístění hodin
nástěnné

• , zakoupeno v Hodiny-online.cz

Tyto hodiny jsem si objednala již po druhé, 1.nakup hodin a i vyměněné hodiny nefungovaly /barometr a ani teplota/ se ani nepohnul. Byly mi vráceny peníze s odůvodněním celé vadné serie hodin. Nyní po dlouhé době jsem opětovně objednala a opět nefunguje barometr. Jsem hodně zklamaná. Obchod nekomunikuje, doufám, že je to jen z důvodu vánočních dovolených.

• Zbytečně vysoká cena

Rádiem řízené
Kyvadlové
Umístění hodin
nástěnné

Do detailu propracované hodiny AMS jsou vyráběny již více jak 100 let v německém Schwarzwaldu.

Hodiny AMS jsou osazovány přesnými a spolehlivými strojky, které zaručují spolehlivý a přesný chod a spokojenost zákazníků po celém světě po mnoho let.

Pro výrobu těchto hodin jsou používány materiály a zpracování té nejvyšší kvality, proto jsou hodiny této značky jedničkou ve své produktové třídě.

Hodiny AMS jsou i z těchto důvodů také ideálním funkčním exklusivním dárkem, pro všechny slavnostních příležitostí.

Německé hodiny AMS jsou hodiny s trvalou hodnotou.

Nástěnné hodiny s meteostanicí.

Hodiny ukazují teplotu, tlak a vlhkost.

Lemujíci rám je vyroben z kovu s dekorem patiny, ciferník ze skla.

• Rozměry hodin: 42x7cm
  • Materiál: kov, minerální sklo

Quartzový hodinový strojek na baterii.

Prodloužená záruka na 3 roky!

Made in Germany

Hodiny nejsou určeny pro venkovní užití.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby69 Kč98 % • 3 876 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby64 Kč96 % • 17 962 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Hodiny-online.cz

• Zbytečně vysoká cena

Kvalitní provedení

• Opravdu krásné hodiny, v kuchyni moc hezké

Nevím

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby64 Kč96 % • 17 962 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Hodinářství.cz

Já dloho vybírala,tyto jsou ty pravé do mojí chaloupky,krásné ,velké elegantní

• , zakoupeno v Xdecor.cz

Hodiny jsou perfektní designem a také dílenským zpracováním. Rozhodně doporučuji všem a to nejen na zahradu do pergoly jako jsem ji dal manželce já. :-)
    Jejich velikost je ohromující a do venkovních prostor ideální.

• , zakoupeno v Amirashop

• 4 v 1: čas, teplota, vlhkost, tlakoměr

Zboží jsem musel reklamovat (uvolněná ručička barometru)

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

Hodiny jsou krásné, stylové, kvalitní. Jen mi je líto, že se ve skle hodin odráží světlo od žárovky a tudíž nejde poznat čas na hodinách. Hold jsem měla vybírat hodiny bez sklíčka, ale nenapadlo mě to. I tak si je, ale nechám (vadí mi to jen večer a v noci).

• , zakoupeno v Amirashop

• moc hezké
    • o přesnosti meteostanice mám velké pochybnosti

Hezké hodiny do obýváku.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

Hodiny vypadají velmi dobře. Fungují. Ty meteofunkce jsou spíš pro parádu, ale proč ne. Trochu pozor, že nejsou zrovna tenké, ale na jejich průměr to není tak strašné. Druhá věc je ta, že nejsou tiché, ale tikají. Ne zas nějak extra, ale středně, takže není vhodné třeba do ložnice pokud chcete ticho. Strojek hodin podporuje i klasickou vteřinovou ručičku se "skokovým" pohybem (tento mechanismus tam právě tiká), jen není osazena.

• , zakoupeno v hodinky-sperky.cz

Naprostá spokojenost.